Triky a tipy pro tvoření návrhů

Tato stránka vám přináší přehled různých triků a tipů hodících se při tvoření vašich návrhů ve Tvořiči. Vaše návrhy pak budou ještě nápaditější a zajímavější.

Funkce tvořičeTipy a trikyVlastní obrázky

Barevnost

Obr. 1.1 - Z databanky T-Shock lze u obrázků velmi snadno zaměnit barvy v jednotlivých vrstvách. Vše záleží na vaší představivosti a požadavcích. Pro tento účel slouží nabídka v tvořiči nazvaná "Barvy objektu", která se zobrazí v levé části tvořiče po označení vybraného obrázku (obr. 1.2). Při kliknutí na některou z barev objektu se otevře paleta, ze které si můžete vybrat jinou barvu (obr. 1.2). Vámi zvolená barevnost může být ve výsledku ještě mnohem hezčí, než je na původním originálu.

Změna barvy
Paleta
Duplikace

Všechny databankové i vlastní obrázky, texty a další objekty se mohou při tvoření duplikovat. Tvorba bude díky tomu rychlejší a třeba se i dočkáte příjemného překvapení v podobě zajímavých grafických výsledků (obr. 2.1). Tlačítko pro duplikaci najdete nad momentálně označeným objektem v "mini-nabídce".

Duplikování
Kombinace

Občas máte skvělou myšlenku a jeden obrázek k tvorbě prostě nepostačí. Na obr. 3.1 vidíte, že je možná kombinace podle toho, co se vám zrovínka hodí. Stačí si projít všechny obrázky z databanky. Do konečného návrhu můžete začlenit jakýkoliv počet T-shock databankových motivů a klidně je i zkombinovat s vlastními obrázky.

Kombinování
Texty

Pomocí tvořiče můžete psát jakékoliv texty, dále pak textům měnit font, zalomení a barvu. Na obrázku 4.1 vidíte použití samotného vlastního textu a na obrázku 4.2 s prokombinovanými obrázky. Své nápady různým spojováním a slučováním obrázků zvýrazníte.

Texty
Texty a kombinace

Tvořič

Časté dotazy

Proč se Tvořič nespustí?

Nejspíše vám chybí nainstalovaná aktuální verze nebo není povolený flashový přehrávač. Vše si lze zdarma stáhnout na internetu.

Jak se zmenší logo či obrázek

Kliknutím na logo „obrázek“ se vedle ukáže nabídka s „mini-nástroji“. Pokud zvolíte poslední tlačítko, můžete se pustit do zmenšení a zvětšení zvoleného objektu.

Jaké velikosti má mít logo či nápis na tričku?

Během tvorby návrhu musí být dokonale čitelné bez pomoci nástroje „Lupa“.

Kolik zaplatím za poštovné

Doručovací příplatek se odvíjí podle ceny objednávky.

Na území České republiky se jedná o částky:

do 350 Kč: 49 Kč
do 700 Kč: 69 Kč
nad 700 Kč: 79 Kč

Mimo území České republiky zaplatíte:

do 350 Kč: 89 Kč
do 700 Kč: 185 Kč
nad 700 Kč: 235 Kč

Pokud půjde o dobírku, přičtěte si k momentální doručovací ceně o 34 Kč více.

Proč nelze zvětšit obrázek do požadované velikosti?

Maximální velikost je k vytištění omezena kvalitou (rozlišením) obrázku, který jste nahráli. Pokud máte zájem o tisk s větší velikostí, vyberte si obrázek o vyšším rozlišení.

Jakou mám zvolit kvalitu obrázku k potisku?

Dobrá kvalita potisku vyžaduje grafické podklady o rozlišení aspoň 150 DPI (asi 60 bodů na jeden centimetr) pro vybranou velikost k tisku.

Jak odstranit pozadí z vlastního obrázku?

K odstranění pozadí stačí použít grafický editor (např. Adobe Photoshop). Úkon provedete díky nástroji "Magická hůlka". Průhledné pozadí podporuje formát png-24, ve kterém obrázek uložíte. Pokud tuto úpravu nezvládnete sami, lze o její provedení požádat ve vzkazu při objednávání. Snadné úpravy provádíme k objednávce zdarma, pokud se jedná o pracnější úpravy, budeme vás kontaktovat s navrhovanou cenou.

Bude skutečná barva výrobku stejná jako barva na monitoru?

Podle nastavení a monitorové kvality se barvy monitorů od sebe odlišují. Barvy výrobků jsou nastaveny tak, aby se charakteristika barvy hodně podobala obrazovce. Jsou tu jen nepatrné odlišnosti.

Jak si zvolit správnou velikost oblečení?

Každý podklad obsahuje tabulku s velikostmi (šířka a výška). Zde uvedené údaje srovnejte s rozměry oblečení, které vám padne, pak nebude problém s výběrem správné velikosti. Všechny podklady mají rovněž realistické fotky pro lepší představu.

Jednoduše vytvoříte dárek

Pokud sháníte originální dárky pro své známé, přátele a obchodní spolupracovníky, aplikace na webu je vám zcela k dispozici. Obdarujte je tričkem s vámi navrženým potiskem. Pokud vám tričko nepřijde vhodné, změňte podklad na hrnek, kalhotky, upomínkové předměty a další. Blízké osoby jistě netradičním dárkem potěšíte.

Při tvorbě potisku lze uplatnit vlastní fotky, texty a obrázky. K dispozici máte rovněž obrázky z naší databáze.

Dárek vyrobíme podle vašich požadavků a pošleme na uvedenou adresu.

Věnujte netradiční dárek – spodní prádlo s potiskem

Barevný a trvanlivý potisk může dokonale ozdobit dámské a pánské spodní prádlo. Stačí si přímo v prohlížeči zhotovit návrhy na tanga, kalhotky a trenky a svět svých blízkých potěšíte neokoukanými dárky.

Velikosti spodního prádla jsou uváděny v centimetrech pro snadnější volbu té správné velikosti.

K dispozici máme spodní prádlo z polyesteru potištěné sublimační technologií. Ženám nabízíme různé typy kalhotek: tanga, francouzské kalhotky i kalhotky klasického střihu. Muži mají na výběr boxerky, trenky a tanga.

Sportovní dres podle vašeho návrhu

Na zdejším webu si můžete navrhnout dresy na fotbal nebo na ostatní sporty. Sublimací vám dres vyrobíme podle vašeho návrhu. Zakázku potisku dresu pokryjeme již od jednoho kusu. Dres můžete doplnit i trenýrkami pro sport, které nabízíme v různých barvách. Samozřejmě je možný i potisk. Nabízené sportovní dresy se hodí na fotbal i na jiné sporty. K dispozici máte hned několik barevných obměn pro potisk. Na dres si můžete vytvořit i vlastní design.